Home

Archivace dokumentů

Bezpečnost archivace dokumentů
Bezpečnostní kontejnery
Kontakt
REISSWOLF
likvidace dokumentů a dat, s.r.o.

U Dýhárny 1162
278 01 Kralupy nad Vltavou

Web: www.reisswolf.cz

E-mail: rw@reisswolf.cz

 

Archivace dokumentů


Pracujete ve velké firmě? A znáte to věčné papírování a archivování. Ať chcete nebo ne, neustále se musí archivovat velké množství dokumentů. Ve velkých firmách se musí na určitou dobu ukládat tisíce a tisíce dokumentů. Archivaci má na starosti několik zaměstnanců a archiv obvykle zabírá obrovský prostor ve vašem podniku. Existuje nějaká možnost, aby byla archivace efektivnější, rychlejší a méně nákladná?
Jednou z možností je přenechání archivace na externí firmě. Například společnost REISSWOLF se zabývá archivací, digitalizací, likvidací a skartací dat. Všechna vaše archivovaná data mohou spravovat ve svojí společnosti. Vy k nim máte neustále přístup, ale uvolní se vám tak potřebný prostor ve vaší firmě, ušetříte náklady na archivaci a ušetříte čas svým zaměstnancům, kteří mají archivaci na starosti.
Další možností, jak zefektivnit archivaci dat i práci ve vaší společnosti, je digitalizace dokumentů. Jedná se o převedení dat a dokumentů do digitální podoby. Obvykle se papírové dokumenty převedou do digitální formy pomocí skenerů. Díky digitalizaci máte k dokumentům okamžitý přístup. Zrychlí se práce i vyhledávání dokumentů, sdílení dokumentů v rámci firmy je mnohem jednodušší a rychlejší. Digitalizací ušetříte také spoustu místa, protože už nebudete muset mít spousty papírových dokumentů. Zřízením digitálního archivu je zaručeno bezpečné uložení vašich dat.
Pokud máte zájem zefektivnit vaši práci, ušetřit čas a náklady, neváhejte a kontaktujte společnost REISSWOLF.
Jak už jsem zmínil na úvodní stránce, archivační prostory nemá většina firem k dispozici, a tak jsou velkým problémem. Řešení tohoto problému tedy velice záleží na tom, jak moc místa má vaše firma k archivaci dokumentů. Většinou je to ale tak, že ať máte prostorů, skoro kolik chcete, tak je stejně nakonec naplníte a budete potřebovat další. Myslím, že tento problém je zbytečné řešit uvnitř ve firmě a tím si dělat zbytečné starosti a problémy. Jediná možnost je totiž skartovat více a více dokumentů, a ty by vám pak mohly chybět. Proto ale existuje spousta firem, které se touto problematikou zabývají. Tyto společnosti nabízejí právě většinou archivaci dokumentů a třeba i případně skartaci. Například společnost REISSWOLF nabízí právě oboje, a to po celé České republice.

 


Jelikož se tyto společnosti zabývají právě a výhradně tímto problémem, tak jsou na to patřičně vybaveny technikou i personálem. Můžete se tedy spolehnout, že vaše dokumenty budou zarchivované bezpečně a v pořádku. Blíže k bezpečnosti se dostaneme v části „Bezpečnost archivace dokumentů“. Nemusí vás tedy zbytečně odradit starosti, které souvisí s dopravou nebo právě bezpečností, protože tato společnost to vše zařídí bezpečně za vás. Hlavní výhodou je tedy to, že se vám uvolní spousta místa, kde jste předtím museli skladovat dokumenty. Společnost REISSWOLF má totiž místa dostatek a můžete si tam uložit tolik dokumentů, kolik budete potřebovat. Díky profesionálnímu personálu to ale nebude jen obyčejný archiv, kde si budete muset pořád něco přerovnávat a přepisovat. Všechno totiž bude už zajištěné. Archivace je pro mnoho firem poviností.

 

Personál vám poskytne všechno hned, jak budete potřebovat. Taky bude kontrolovat právě ty skartační lhůty různých dokumentů a všechny ostatní věci, co se kontrolovat musí. U některých dokumentů není nutné, aby byly archivovány v původní papírové podobě, ale můžou se převést do elektronické. Tím se samozřejmě také nemusíte zabývat, protože budete moct využít i digitalizace, kterou společnost nabízí.

 

Copyright (c) 2013  REISSWOLF, Developed by 5Q.